Nr pokoju Dział Nr tel.
     246 Sekretariat                                        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (0-89) 751-29-01
     247 Kierownik Ośrodka                             (0-89) 751-29-01
     235 Dodatki mieszkaniowe                        (0-89) 751-74-29
     216 Klub Integracji Społecznej              (0-89) 751-74-15
     237 Psycholog  (0-89) 751-74-18
     243 Dział Usług Opiekuńczych              (0-89) 751-74-24
     240 Dział Świadczeń Rodzinnych         

 (0-89) 751-15-66

     218 Dział Świadczeń  (0-89) 751-74-20
     241 Fundusz Alimentacyjny                    

 (0-89) 751-74-27

     210 Świadczenia 500+                          

 (0-89) 751-74-21

     245 Kadry                                              (0-89) 751-74-28
     233 Księgowość                                      (0-89) 751-74-16
      54 Kasa

 601-464-229

     216 Stypendia szkolne                           (0-89) 751-74-15

 

 

Rejon I

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

D. Dąbrowska

Nr tel.: 751-74-23

Kom. 722-394-846

 

Sikorskiego od nr 1 do 50

Sikorskiego 73, 74A, 77A

Mielczarskiego

Wyspiańskiego

Miejska

Kołobrzeska

 

 

Rejon II

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

A. Puzynkiewicz

Nr tel.: 751-74-23

Kom. 693-949-033

 

 Daszyńskiego

Pl. Piłsudskiego

Westerplatte

Sikorskiego 74

 

Rejon III

Specjalista Pracy Socjalnej

S. Ruszczyk

Nr tel.: 751-74-14

Kom. 693-949-037

 

 Reymonta

Limanowskiego

Sadowa

Zielona

Krótka

Zatorze

Kolejowa

Dworcowa

Pl. Słowiański

Pocztowa

Cukrownicza

Sikorskiego 72A

 

Rejon IV

Specjalista Pracy Socjalnej

J. Śmierzyńska

Nr tel.: 751-74-14

Kom. 722-394-840

 

 Poniatowskiego

Lipowa

Skrajna

Łokietka

Kazimierza Wielkiego

Dąbrowskiego

Jagiełły

Dolna

Sobieskiego

Wierzbowa

Rynkowa

Piastowska

Sikorskiego 72

 

 

Rejon V

Specjalista Pracy Socjalnej

M. Biały

Nr tel.: 751-74-12

Kom. 722-394-838

 

Moniuszki

Pionierska

Poznańska

Świerkowa

Klonowa

Dębowa

Brzozowa

Sosnowa

Jaśminowa

 

Rejon VI

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

D. Kaźmierczak-Pawluk

Nr tel.: 751-74-12

Kom. 697-011-620

 

Mazowiecka

Przemysłowa

Usługowa

Zbożowa

Składowa

Rzemieślnicza

Orkana

Cicha

Spokojna

Nowe Osiedle

Kasprowicza

Mała

Kraszewskiego

Pow. W-wy

Słowackiego

Wilcza

Urocza

 

 

Rejon VII

Specjalista Pracy Socjalnej

A. Jankowska

Nr tel.: 751-74-26

Kom. 693-949-038

 

 Sikorskiego od nr 51 (poza nr 72, 72A, 73,74,74A, 77A)

Rataja

Łąkowa

Kasztanowa

Górna

Gdańska

Broniewskiego

Prusa

Sienkiewicza

Żeromskiego

Kwiatowa

Pomorska

Polna

Willowa

Kołłątaja

Wąska

Słoneczna

Plater

Staszica

 

 

Rejon VIII

Specjalista Pracy Socjalnej

I. Rynkiewicz

Nr tel.: 751-74-26

Kom. 722-394-842

 

 Kopernika

Kajki

Reja

Skłodowskiej

Szkolna

Wojska Polskiego

 

 

Rejon IX

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

M. Gruchalska

Nr tel.: 751-74-19

Kom. 697-011-624

 

 Batorego

Kr. Bony

Kr. Jadwigi

 

 

Rejon X

Specjalista Pracy Socjalnej

I. Narwojsz

Nr tel.: 751-74-19

Kom. 722-394-847

 

 Różana

 

Rejon XI

Pracownik Socjalny

J. Oleksiak

Nr tel.: 751-74-25

Kom. 693-949-046

 

 Bałtycka

Budowlana

Sportowa

Targowa

Szpitalna

Asnyka

Spacerowa

Lanca

Rybna

Kaszubska

Kościuszki

Traugutta

Piwna

Mickiewicza

Zjazdowa

Plac Zamkowy

Zamkowa

Gałczyńskiego

Rycerska

Staromiejska

Osińskiego

Struga

Wileńska

 

 

Rejon XII

Specjalista Pracy Socjalnej

A. Sznurkowska

Nr tel.: 751-74-25

Kom. 693-949-020

 

 Chopina

Mazurska

 

Rejon XIII

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

B. Pusio

Nr tel.: 751-74-13

Kom. 722-349-844

 

 Chrobrego

Parkowa

 

 

Rejon XIV

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

J. Kuśmierczuk

Nr tel.: 751-74-13

Kom. 722-349-843

 

 Bydgoska

Orzeszkowej

Konopnickiej

Graniczna

Kochanowskiego

Brzechwy

Tuwima

Norwida

Wilanowska

Leśna

Malewskiej

Niepodległości

Olsztyńska

Ogrodowa

Linki

Wiejska

Pieniężnego

Samulowskiego